
Аккумулятор для ноутбука ASUS Rog Zephyrus GA502 (C41N1837) 15.2V 4200mAh PowerPlant (NB431915) w
2 999 ₴
2 996 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625634
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 290x90x10 мм.
Вага: 263 г.
Розміри в упаковці: 320x100x20 мм.
Вага в упаковці: 332 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1837 0B200-03380100 0B200-03380200 0B200-03380300 4ICP4/59/134.
Сумісний з:
Asus Rog Zephyrus GA502D Series.
Asus Rog Zephyrus GU502G Series.
Asus Rog Zephyrus GX502 Series.
Asus TUF DASH F15 FX516 Series.
Asus ProArt StudioBook Pro 15 W500G5T Series.
Характеристики:
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 290x90x10 мм.
Вага: 263 г.
Розміри в упаковці: 320x100x20 мм.
Вага в упаковці: 332 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1837 0B200-03380100 0B200-03380200 0B200-03380300 4ICP4/59/134.
Сумісний з:
Asus Rog Zephyrus GA502D Series.
Asus Rog Zephyrus GU502G Series.
Asus Rog Zephyrus GX502 Series.
Asus TUF DASH F15 FX516 Series.
Asus ProArt StudioBook Pro 15 W500G5T Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | C41N1837 0B200-03380100 0B200-03380200 0B200-03380300 4ICP4/59/134 |
| Вес | 263 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4200 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 290x90x10 мм |
| Тип | Li-Pol |
Информация для заказа
- Цена: 2 996 ₴
