
Аккумулятор для ноутбука DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh PowerPlant (NB442072) f
2 712 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625611
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh.
Ємність: 3815mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 230x5x140 мм.
Вага: 261 г.
Розміри в упаковці: 257x30x160 мм.
Вага в упаковці: 354 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
DELL
TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF.
Сумісний з:
Dell Inspiron 13z-5323.
Dell Vostro 3360.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh.
Ємність: 3815mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 230x5x140 мм.
Вага: 261 г.
Розміри в упаковці: 257x30x160 мм.
Вага в упаковці: 354 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
DELL
TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF.
Сумісний з:
Dell Inspiron 13z-5323.
Dell Vostro 3360.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF |
| Вес | 261 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3815 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 230x5x140 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 712 ₴
