
Аккумулятор для ноутбука HP Pro X2 612 G2 series (SE04XL) 7.7V 5400mAh PowerPlant (NB462421) r
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625594
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 5400mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 7.7V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 105x265x5 мм.
- Вага: 150 г.
- Розмір в упаковці: 135x320x25 мм.
- Вага в упаковці: 239 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- SEO4XL 860708-855, 860724-2B1, 860724-2C1, HSTNN-DB7Q, SE04XL.
Сумісний з:
- HP Pro X2 612 G2 series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | SEO4XL 860708-855, 860724-2B1, 860724-2C1, HSTNN-DB7Q, SE04XL |
| Вес | 0.239 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 5400mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.7 V |
| Размеры | 265 x 105 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 212 ₴
