
Аккумулятор для ноутбука HP Zbook 15 G5 (VX04) 14.8V 4500mAh PowerPlant (NB462339) y
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625590
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4500mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 14.8V.
- Кількість елементів: 4.
- Розмір: 70x260x10 мм.
- Вага: 360 г.
- Розмір в упаковці: 85x320x50 мм.
- Вага в упаковці: 416 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- HSTNN-IB8F 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL.
- VX04XL 4ICP6/59/109 VXO4XL VX04 VXO4 VX04090XL-PL L05766-850.
Сумісний з:
HP ZBook 15 G5 Series.
- ZBook 15 G5 2YW99AV 2YX00AV 2ZC40EA 2ZC41EA 2ZC42EA.
- ZBook 15 G5 2ZC52EA 2ZC54EA 2ZC64EA 2ZC66EA 2ZC67EA.
- ZBook 15 G5 3AX02AV 3AX03AV 3AX04AV 3AX05AV 3AX06AV.
- ZBook 15 G5 3AX07AV 3AX08AV 3AX09AV 3AX10AV 3AX11AV.
- ZBook 15 G5 3AX12AV 3AX13AV 3AX14AV 3AX15AV.
- ZBook 15 G5 4QH14EA 4QH15EA 4QH30EA 4QH63ES 4QH94ES.
- ZBook 15 G5 5KY98AV 5KY99AV 5KZ00AV 5UC07EA.
- ZBook 15 G5 5UC08EA 5UC26EA 5UC40EA 6KP23EA.
- HP ZBook 15 G6 Series.
- ZBook 15 G6 6TU91EA 6TV14EA 7WY08PA 7WZ92PA.
- ZBook 15 G6 8BD39PA 7WY16PA 8AG61PA 8BD07PA.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | HSTNN-IB8F 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL. VX04XL 4ICP6/59/109 VXO4XL VX04 VXO4 VX04090XL-PL L05766-850 |
| Вес | 0.416 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4500 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 14.8V |
| Размеры | 260 x 70 x 10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 212 ₴
