
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad 5 Pro-16ACH6 (L20M4PE1) 15.4V 4650mAh PowerPlant (NB482467) t
2 999 ₴
2 996 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625581
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4650 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 120x310x5 мм.
- Вага: 287 г.
- Розмір в упаковці: 150x355x30 мм.
- Вага в упаковці: 411 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L20M4PE1 5B11B66552 SB11B66551 L20L4PE1 5B11B66554 L20C4PE1 5B11B66555 SB11B66553.
Сумісний з:
- Lenovo IdeaPad 5 Pro-16ACH6 Series.
- Lenovo IdeaPad 5 Pro-16IHU6 Series.
- Lenovo IdeaPad Creator 5-16ACH6 Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20M4PE1 5B11B66552 SB11B66551 L20L4PE1 5B11B66554 L20C4PE1 5B11B66555 SB11B66553. |
| Вес | 0.287 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4650 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 310 x 120 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 996 ₴
