
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Flex 14 S500 (L12S4F01) 14.4V 2200mAh PowerPlant (NB482559) b
1 527 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625577
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 2200 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 14.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 45x270x2 мм.
- Вага: 224 г.
- Розмір в упаковці: 60x300x50 мм.
- Вага в упаковці: 270 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L12L4A01 L12L4K51 L12M4A01 L12M4E51 L12M4K51 L12S4A01 L12S4E51 L12S4F01 L12S4K51.
Сумісний з:
- Lenovo IdeaPad Flex 14 Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 14D Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 14M Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 14AP Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 14AT Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 15 Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 15D Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 15M Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 15AP Series.
- Lenovo IdeaPad Flex 15AT Series.
- Lenovo IdeaPad S500 Series.
- Lenovo IdeaPad S500 Touch Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L12L4A01 L12L4K51 L12M4A01 L12M4E51 L12M4K51 L12S4A01 L12S4E51 L12S4F01 L12S4K51. |
| Вес | 0.270 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2200 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 14.4V |
| Размеры | 270 x 45 x 2 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 1 527 ₴
