
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Xiaoxin 310-14ISK (L15L2PB2) 7.7V 3816mAh PowerPlant (NB482603) o
1 922 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625574
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 3816mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 7.7V.
- Кількість елементів: 2.
- Розміри акумулятора: 90x205x5 мм.
- Вага: 147 г.
- Розмір в упаковці: 100x255x50 мм.
- Вага в упаковці: 200 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L15M2PB4 L15M2PB2 L15L2PB2 L15C2PB2 L15C2PB6 L15C2PB4.
Сумісний з:
- Lenovo Ideapad 310-14IAP 310-14ISK 310-14IKB Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L15M2PB4 L15M2PB2 L15L2PB2 L15C2PB2 L15C2PB6 L15C2PB4. |
| Вес | 0.200 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3816 mAh |
| Количество ячеек | 2cell |
| Напряжение | 7.7 V |
| Размеры | 255 x 100 x 50 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 1 922 ₴
