
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Yoga 720-12IKB (L17L3P61) 11.4V 2000mAh PowerPlant (NB482252) b
1 726 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625573
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 2000mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 250x100x5 мм.
- Вага: 111 г.
- Розміри в упаковці: 300x110x50 мм.
- Вага в упаковці: 186 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L17L3P61 L17C3P61 L17M3P61.
- 5B10N87357 5B10N87358 5B10N87359.
- 5B10P57037 5B10Q39198 5B10Q39199 5B10Q39200.
Сумісний з:
- Lenovo IdeaPad Yoga 720-12IKB Yoga 520-12 320-11 320S-13IKB Xiaoxin 7000-13 Series
- Lenovo Ideapad Yoga 720-12IKB Series:
- Lenovo IdeaPad Xiaoxin 7000-13 Series.
- Lenovo IdeaPad Xiaoxin V330S-13IKB Series.
- Lenovo Ideapad Flex 6-11IGM Series.
- Lenovo IdeaPad Yoga V530S-14 Series:
- V530s-14(i5-8250U/16G/512GB) V530s-14(i5-8250U/8G/512GB) V530s-14(i5-8250U/8G/256GB) V530s-14(i5-8250U/12G/256GB) V530s-14 i7 8550U/8GB/256GB,
- Lenovo Ideapad Yoga K43-IFI Series:K43-IFI 8GB/512GB K43-IFI 8GB/256GB K43-IFI 4GB/256GB.
- Lenovo Ideapad Yoga K43-ISE 8GB/512GB Series.
- Lenovo YOGA 720-12IKB Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L17L3P61 L17C3P61 L17M3P61. 5B10N87357 5B10N87358 5B10N87359. 5B10P57037 5B10Q39198 5B10Q39199 5B10Q39200 |
| Вес | 111 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2000 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 11.4V |
| Размеры | 250x100x5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 1 726 ₴
