
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Ideapad Yoga 7i 2020 (L19C4PDC) 14.8V 3200mAh PowerPlant (NB482412) a
2 413 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625571
+380 (97) 624-33-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якіса збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Місткість: 3200 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 14.8V.
- Кількість елементів: 4.
- Розмір акумулятора: 100x285x5 мм.
- Вага: 200 гр.
- Розмір в упаковці: 150 х 360 х 30 мм.
- Вага в упаковці: 309 гр.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- 5B10Z26479, 5B10Z26482, 5B10Z26485,
- L19C4PDC, L19L4PDC, L19M4PDC,
- SB10Z26481, SB10Z26483, SB10Z26486, SB11C04260
- 4ICP6/40/132, 4ICP6/40/133.
Сумісний з:
- Lenovo Ideapad Yoga 7-14ITL5 Series Notebook.
- Lenovo Ideapad Yoga 7-15ITL5 Series Notebook.
- Lenovo Ideapad Yoga 7-14ACN6 Series Notebook.
- Lenovo Ideapad Yoga 7-14ARB7 Series Notebook.
- Lenovo Yoga 7i 2020 2021 2022 Series Notebook.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 5B10Z26479, 5B10Z26482, 5B10Z26485, L19C4PDC, L19L4PDC, L19M4PDC, SB10Z26481, SB10Z26483, SB10Z26486, SB11C04260 4ICP6/40/132, 4ICP6/40/133. |
| Вес | 0.309 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3200mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 14.8V |
| Размеры | 285 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 413 ₴
