
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Legion 5-17ITH6 (L20C4PC2) 15.4V 5180mAh PowerPlant (NB482443) j
2 999 ₴
2 996 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625568
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 5180 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 80x315x7 мм.
- Вага: 336 г.
- Розмір в упаковці: 150x355x30 мм.
- Вага в упаковці: 399 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L20C4PC2 SB11B53887 5B11B53889 L20M4PC2 SB11B53884 5B11B53885 4ICP4/62/141.
Сумісний з:
- Lenovo Legion 5-17ITH6 82JN Series.
- Lenovo Legion 5-17ITH6H 82JM Series.
- Lenovo Legion 5-17ACH6 82K0 Series.
- Lenovo Legion 5-17ACH6H 82JY Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20C4PC2 SB11B53887 5B11B53889 L20M4PC2 SB11B53884 5B11B53885 4ICP4/62/141 |
| Вес | 0.399 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 5180mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 315 x 80 x 7 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 996 ₴
