
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Miix 510-12ISK 7.68V 4955mAh PowerPlant (NB482573) p
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625567
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4955mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 7.68V.
- Кількість елементів: 2.
- Розміри акумулятора: 85x240x10 мм.
- Вага: 150 г.
- Розмір в упаковці: 95x300x50 мм.
- Вага в упаковці: 214 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- BSNO4170A5-AT BSN04170A5-AT 5B10L68713 BSNO4170A5-LH BSN04170A5-LH 2ICP5/70/106 5B10L68713 5B10L67278.
Сумісний з:
- Lenovo Ideapad Miix 510 Series.
- Lenovo Ideapad Miix 510-12ISK Series.
- Lenovo Ideapad Miix 510-12IKB Series.
- Lenovo Ideapad Miix 510-12IKB (80XE0006SP) Series.
- Lenovo Ideapad Miix 520 Series.
- Lenovo Ideapad Miix 520-12IKB Series.
- Lenovo Ideapad Miix 520-12IKB (20M3000LGE) Series.
- Lenovo Ideapad Miix 5 pro Series.
- Lenovo Ideapad Miix 5 pro 510-12 Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | BSNO4170A5-AT BSN04170A5-AT 5B10L68713 BSNO4170A5-LH BSN04170A5-LH 2ICP5/70/106 5B10L68713 5B10L67278. |
| Вес | 0.150 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4955mAh |
| Количество ячеек | 2cell |
| Напряжение | 7.68V |
| Размеры | 240 x 85 x 10 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 024 ₴
