
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkBook 13x G2 IAP Series (L21M4PD0) 15.4V 3200mAh PowerPlant (NB482504) s
2 413 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625565
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 3200mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 110x250x5 мм.
- Вага: 188 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 275 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L21M4PD0 SB11D96866 5B11D96864 SB11N51761 5B11N51729.
- L21B4PD0 SB11D96867 5B11D96865 SB11N51752 5B11N51725.
- L21C4PD0 SB11N51747 5B11N51750 SB11D96863 5B11D96862.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkBook 13s G4 ARB (Type: 21AS) Series.
- Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP (Type: 21AR) Series.
- Lenovo ThinkBook 13x G2 IAP (Type: 21AT) Series.
- Lenovo ThinkBook Plus G4 IRU (Тип: 21JJ) Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L21M4PD0 SB11D96866 5B11D96864 SB11N51761 5B11N51729. L21B4PD0 SB11D96867 5B11D96865 SB11N51752 5B11N51725. L21C4PD0 SB11N51747 5B11N51750 SB11D96863 5B11D96862. |
| Вес | 0.188 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3200mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 250 x 110 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 413 ₴
