
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkBook 13x ITG (L20M4PD1) 15.2900mAh PowerPlant (NB482481) m
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625564
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 2900mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.2V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 120x285x5 мм.
- Вага: 183 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 268 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L20M4PD1 SB11B65324 5B11B65325 5B11B65323 L20D4PD1.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkBook 13x G1-20WJ001KGE Series.
- Lenovo ThinkBook Plus G2 ITG Series.
- Lenovo ThinkBook 13x ITG Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20M4PD1 SB11B65324 5B11B65325 5B11B65323 L20D4PD1 |
| Вес | 0.268 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 2900mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 285 x 120 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 212 ₴
