
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkPad T430U (LOT430U) 11.1V 4250mAh PowerPlant (NB482641) r
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625561
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4250mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 125x210x5 мм.
- Вага: 153 г.
- Розмір в упаковці: 140x250x30 мм.
- Вага в упаковці: 250 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- 45N1090.
- 45N1089.
- 45n1088.
- 45N1091.
- 45N1115.
- 45N1114.
- L11N3P51.
- L11S3P51.
- 121500077.
- 3ICP7/64/84.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkPad T430U.
- Lenovo ThinkPad V490U.
- Lenovo ThinkPad V590U.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 45N1090. 45N1089. 45n1088. 45N1091. 45N1115. 45N1114. L11N3P51. L11S3P51. 121500077. 3ICP7/64/84. |
| Вес | 0.250 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4250mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 210 x 125 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 212 ₴
