
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkPad X1 Yoga 2018 (L17C4P71) 15.36V 3520mAh PowerPlant (NB482566) n
2 611 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625556
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 3520mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 15.36V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 120x270x5 мм.
- Вага: 206 г.
- Розмір в упаковці: 145x300x20 мм.
- Вага в упаковці: 290 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L17C4P71, 01AV475, SB10K97624.
- L17M4P71, 01AV474, SB10K97623.
- L17M4P73, 01AV499, SB10K97638.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018 Series.
- Lenovo ThinkPadx1 Yoga Generation 3 Series.
- Lenovo ThinkPadx1 Yoga 208(20LD000KCD).
- Lenovo ThinkPadx1 Yoga 2018(20LD000SCD).
- Lenovo ThinkPadx1 Yoga 2018(20LD0000TCD).
- Lenovo ThinkPadx1 Yoga 2018 (20LF000GCD).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L17C4P71, 01AV475, SB10K97624. L17M4P71, 01AV474, SB10K97623. L17M4P73, 01AV499, SB10K97638. |
| Вес | 0.206 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 3520 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 15.36V |
| Размеры | 270 x 120 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 611 ₴
