
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Yoga C740-14IML 14 (L18M4PE0) 7.6V 5800mAh PowerPlant (NB482450) e
2 212 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625552
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 5800mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 7.6V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 100x250x5 мм.
- Вага: 183 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 270 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L18M4PE0 L18L4PE0
- 5B10W67296 5B10U40209 5B10W67185 5B10U40210.
Сумісний з:
- Lenovo Yoga C740-14IML Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L18M4PE0 L18L4PE0 5B10W67296 5B10U40209 5B10W67185 5B10U40210 |
| Вес | 0.270 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 5800mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.6V |
| Размеры | 250 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 212 ₴
