
Аккумулятор для ноутбука Xiaomi Mi Air 12.5 (R10B01W) 7.4V 4800mA PowerPlant (NB530052) d
2 024 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625548
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 4800mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 7.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 260x130x5 мм.
- Вага: 172 г.
- Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
- Вага в упаковці: 265 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- R10B01W R10BO1W.
Сумісний з:
- Xiaomi Air 12.5 Series.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | R10B01W R10BO1W. |
| Вес | 172 г г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 4800 mAh |
| Количество ячеек | 3cell |
| Напряжение | 7.4V |
| Размеры | 260x130x5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 024 ₴
