
Аккумулятор для ноутбука HUAWEI Matebook 14" KPL-W00 (HB4593R1ECW) 7.6V 6000mAh PowerPlant (NB400157) e
2 313 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625546
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 6000mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 7.6V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 125x270x5 мм.
- Вага: 187 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 274 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- HB4593R1ECW.
- 2ICP5/64/84-2.
Сумісний з:
Huawei Honor Magicbook series
(KPR-W19, KPRC-W10, MACH-W19B, MACH-W29B, MACH-W29C, MACHR-W19)
Huawei MagicBook series
(i5 8250U, i7 8550U, R5 2500U,14 Ryzen 5 3500U 2019 )
Серія Huawei MateBook
для серії Huawei MateBook
(KLV-W29, KPL-W00)
Huawei MateBook X Pro серії
(i5, i7, MateBook X Pro 13.9, MateBook X Pro 13.9 2019, Matebook X Pro 2019)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | HB4593R1ECW. 2ICP5/64/84-2. |
| Вес | 0,187 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 6000 mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.6V |
| Размеры | 270 x 125 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 2 313 ₴
