
Аккумулятор для ноутбука Xiaomi Pro X 14 (R14B03W) 7.4V 5500mAh PowerPlant (NB530083) y
1 330 ₴
- Готово к отправке
- Код: 625542
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 5500mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 7.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 100x280x10 мм.
- Вага: 186 г.
- Розмір в упаковці: 110x300x25 мм.
- Вага в упаковці: 254 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- R14B03W, R14B06W.
Сумісний з:
- XIAOMI Pro X 14 Pro 15.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | R14B03W, R14B06W |
| Вес | 0.186 кг г |
| Вид | лицензионный |
| Емкость | 5500mAh |
| Количество ячеек | 4cell |
| Напряжение | 7.4 V |
| Размеры | 280 x 100 x 10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | чёрный |
- Цена: 1 330 ₴
