Продукцію під брендом MYSTERY розробляє і виробляє однойменна компанія, заснована в США. В основі успіху Mystery лежить проста, але ефективна ідеологія - запропонувати покупцеві надійну і гідну електроніку за чесну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатевої |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 1250 х 420 х 110 мм |
| Діаметр | 32.5 см |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴

