Hansa – відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у більш ніж 20 країнах світу. Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дозволив розробити широкий та різноманітний асортимент побутової техніки, який вдало поєднує передові технології, унікальні функції та витончений дизайн.
Hansa виглядає стильно не тільки завдяки унікальному дизайну, але насамперед завдяки підбору високоякісних матеріалів, які Hansa використовує, а також увазі до кожної деталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42.6 кг |
| Характеристики духового шкафа | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гриль | Да |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Конвекция | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 60 см |
| Зоны нагрева | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Индикатор температуры | Да |
| Количество конфорок | 4 |
| Количество направляющих | 4 |
| Мощность и тип конфорок | Задняя левая 1.2 кВт , Задняя правая 1.7 кВт, Передня левая 1.7 кВт , Передняя правая 1.2 кВт |
| Напряжение/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Особенности | Дисплей, Термостат, регулировка температуры |
| Особенности духовки | освещение , решетка , с дисплеем , таймер , термостат, стандартный противень |
| Подключение к балонному газу | Да |
| Подсветка | Да |
| Полезный объем | 62 л |
| Режимы приготовления | верхний + нижний нагрев , верхний нагрев , гриль, гриль + верхний нагрев , конвекция , нижний нагрев , верхний + нижний нагрев + конвекция |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип направляющих | рельефные |
| Тип очистки | очистка паром AquaClean|эмаль легкой очистки |
| Функции духовки | разморозка |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 50 см |
| Ящик для посуды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 625 ₴







